+ ВАКАНСИЯ + РЕЗЮМЕ
  • Ру
  • Ro
  • Ук
  • Manager Vânzări B2B (IT)

    договорная
    Отрасль IT / Интернет / Телеком График Полный рабочий день Опыт Опыт работы любой Образование Любое образование

    Clientul nostru, lider pe piața locală în oferirea soluțiilor în domeniile IT și telecomunicații, cu scopul extinderii departementului este în căutare specialistului pentru postul - Manager de vînzări B2B (domeniul IT), Chișinău

    CERINȚE:
    - Experiența în vînzări B2B și în domeniul IT;
    - Cunoașterea foarte bună a soft și hard;
    - Cunoașterea limbilor Română, Rusă - la nivel înalt; Engleză - ca avantaj;
    - Persoană deschisă și comunicabilă, energică, atentă la detalii;
    - Experiență în comunicarea cu oameni pentru propunerea de soluții de cea mai înaltă calitate.

    RESPONSABILITĂȚI:
    - Vînzarea echipamentului și soluțiilor IT;
    - Vînzarea serviciilor outsourcing și asistenței tehnice;
    - Lucrul cu baza de date a clienților existenți, dar și căutarea clineților noi;
    - Negocierea profitabilă cu clienți, rezolvarea problemelor apărute în caz de necesitate, stabilirea relațiilor noi de parteneriat;
    - Pregătirea Ofertelor Comerciale și studirea Contractelor precum și a Condiţiilor de colaborare.

    AVANTAJE:
    - Oferirea Cursurilor de formare şi de competenţe IBM (certificarea), cursuri de limbă Engleză - din contul Companiei ;
    - Salariu fix + bonusuri din vînzări;
    - Program: Luni – Vineri, 9.00 - 18.00;
    - Perpective de creștere profesională;
    - Amplasarea oficiului în centrul orașului;
    - Automobil de serviciu;
    - Deplasări, trening’uri și conferințe interesante;
    - Colectiv prietenos și ambianță plăcută de lucru.

    Expediați CV-ul Dvs.accesând butonul Trimite CV .
    Pentru informații suplimentare, puteți apela (+373) 787-08-500
    Дата публикации: 24.07.2020
    Интересно

    Контактная информация:

    Dopomoga Group Representative
    Кишинев; Молдова,Decebal 76, Of. 1018
    Тел.: +373 78 808 500
    Тел.: +373 22 890 933
    E-mail.: [email protected]

    Реклама:

    Сейчас просматривают