+ ВАКАНСИЯ + РЕЗЮМЕ
  • Ру
  • Ro
  • Ук
  • Specialist import / achiziții locale

    договорная
    Отрасль Менеджеры График Полный рабочий день Опыт Опыт работы любой Образование Высшее образование

    Compania „Linia H2O” cu o istorie de peste 23 de ani pe piața Republicii Moldova, este unul din liderii pieței comerțului cu gresie, faianță și obiecte sanitare.

    Suntem în căutare de Specialist import/achiziții locale

    Căutăm o persoană care are:
    - Studii superioare în domeniul economie, finanțe, logistică;
    - Experiența în domeniu constituie un avantaj (în caz că nu este experiență Vă învățăm noi);
    - Cunoașterea limbilor română, rusă, engleză (la nivel de comunicare, corespondență);
    - Gândire logico-matematică;
    - Capacitate de analiză;
    - Persoană activă, cu inițiativă, orientată către rezultat;
    - Cunoștințe de lucru în EXCEL.

    Responsabilități de bază:
    - Comunicarea cu furnizorii interni / externi;
    - Evidența documentației aferente livrărilor;
    - Evidența stocurilor;
    - Monitorizarea procesului de import / achiziții locale;
    - Lucrul cu reclamațiile;
    - Întocmirea rapoartelor interne;
    și altele.

    Oferim:
    - Oficiu confortabil;
    - Sistem de remunerare bazat pe performanță și rezultate;
    - Posibilitatea de a lucra într-un colectiv ambițios și focusat pe rezultat.

    Dacă aveți experiență sau doriți să Vă dezvoltați în acest domeniu puteți transmite CV-ul la adresa: [email protected] , cu indicarea în tema scrisorii a denumirii postului vacant.

    Vă așteptăm în Echipa noastră!

    *Doar persoanele selectate vor fi contactate
    Дата публикации: 30.07.2020
    Интересно

    Контактная информация:

    Vitasanmax SRL
    Кишинев; Молдова,str. Mihai Viteazul 21/1
    Тел.: 079771552
    E-mail.: [email protected]
    Web.: liniah2o.md

    Реклама:

    Сейчас просматривают