+ ВАКАНСИЯ + РЕЗЮМЕ
  • Ру
  • Ro
  • Ук
  • Șef depozit / Начальник Склада

    договорная
    Отрасль Логистика / Склад / ВЭД График Полный рабочий день Опыт Опыт работы от 2-х до 5-ти лет Образование Высшее образование

    Cine suntem:
    Compania „Linia H2O” cu o istorie de peste 23 de ani pe piața Republicii Moldova, este unul din liderii pieței comerțului cu gresie, faianță și obiecte sanitare și propria producere a mobilei pentru baie.

    Suntem în căutare de Șef depozit.

    Oferim:
    - Posibilitatea de a lucra într-un colectiv prietenos și focusat pe rezultat
    - Oportunitate de dezvoltare profesională și creștere în carieră
    - Sistem de remunerare bazat pe performanță și rezultate
    - Grafic de muncă de 8 ore/zi

    Cerințe:
    - Experiență într-o poziție similară de minim 2 ani
    - Studii finalizate
    - Abilități de management: planificare, administrare și supraveghere
    - Abilități de gestionare a depozitelor
    - Spirit de echipă și inițiativă
    - Cunoașterea limbii română și rusă
    - Cunoștințe de operare PC

    Responsabilități de bază:
    - Organizarea activității depozitului
    - Evidența și administrarea personalului aflat în subordine
    - Gestionarea stocului de marfă în baza documentelor de intrare/ieșire
    - Asigurarea mișcării stocurilor
    - Organizarea logistică eficientă a depozitului
    - Evidența și controlul tuturor actelor de însoțire ale mărfurilor ce intră sau ies din gestiune
    - Cunoașterea programelor de lucru pentru organizarea corespunzătoare a activității depozitului
    etc.

    Locația Depozitului:
    mun. Chișinău și or. Orhei, s. Seliște

    Persoanele interesate pot transmite CV-ul, cu indicarea denumirii postului vacant la adresa: [email protected] „Șef depozit Chișinău” sau „Șef depozit Seliște”

    Vă așteptăm în Echipa noastră!
    Дата публикации: 30.07.2020
    Оставить заявку

    Контактная информация:

    Vitasanmax SRL
    Кишинев; Молдова,str. Mihai Viteazul 21/1
    Тел.: 079771552
    E-mail.: [email protected]
    Web.: liniah2o.md

    Реклама:

    Сейчас просматривают