+ ВАКАНСИЯ + РЕЗЮМЕ
  • Ру
  • Ro
  • Ук
  • Șef secție Gospodărie

    договорная
    Отрасль Менеджеры График Полный рабочий день Опыт Опыт работы от 2-х до 5-ти лет Образование Высшее образование

    Anunțăm concurs pentru ocuparea funcției vacante:

    Șef secție Gospodărie
    Cine suntem:
    Compania „Linia H2O” cu o istorie de peste 23 de ani pe piața Republicii Moldova, este unul din liderii pieței comerțului cu gresie, faianță și obiecte sanitare.

    Cerințele înaintate față de candidat:

    Studii superioare tehnice
    Experiența de lucru de minim 2 ani în funcție similară
    Experiență în gestionarea lucrărilor de construcție, reparație
    Responsabilitate și seriozitate
    Spirit de echipă și inițiativă
    Cunoașterea limbilor română și rusă
    Responsabilități:

    Organizarea şi coordonarea activității Secției gospodărie.
    Asigurarea întreținerii și reparării sistemelor tehnice defecte, clădirilor, cât și controlul sistemei de ventilare, condiționare, încălzire, canalizare.
    Gestionarea și verificarea stării tehnice a echipamentelor cu care se execută lucrările în cadrul departamentului.
    Aprovizionarea cu echipament, materiale și produse necesare secția gospodărie.
    Asigurarea clădirilor cu inventar și repararea la timp a acestora, identificarea și gestionarea relațiilor cu companiile specializate în efectuarea lucrărilor speciale.
    Optimizarea consumului de consumabile necesare bunei funcţionari a echipamentelor.
    Planificarea planului de activitate zilnic și urmărirea îndeplinirii lucrărilor de către subordonați.
    Întocmirea și evidența respectării graficului de muncă de către subordonați.
    Calități personale:

    Responsabilitate
    Atenția la detalii
    Abilitatea de a procesare volume mari de informație
    Abilități organizatorice înalte
    Focusarea pe rezultat
    Oferim:

    Sistem de remunerare motivant
    Posibilitatea de a lucra într-un colectiv prietenos
    O echipă deja formată
    Regim de lucru: program complet, L-V 8:30 - 17:30, grafic fix
    Locul de muncă: mun. Chișinău, str. Mihai Viteazul 21/1

    Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul la adresa: [email protected]

    *Vor fi invitați pentru interviu doar candidații selectați în baza de CV-uri
    Дата публикации: 30.07.2020
    Интересно

    Контактная информация:

    Vitasanmax SRL
    Кишинев; Молдова,str. Mihai Viteazul 21/1
    Тел.: 079771552
    E-mail.: [email protected]
    Web.: liniah2o.md

    Реклама:

    Сейчас просматривают