+ ВАКАНСИЯ + РЕЗЮМЕ
  • Ру
  • Ro
  • Ук
  • Vînzător-consultant

    договорная
    Отрасль Торговля График Полный рабочий день Опыт Опыт работы от 2-х до 5-ти лет Образование Высшее образование

    Responsabilitățil tale:

    - să eliberezi comenzile clienților;
    - să informezi clienții privind promoțiile curente;
    - să consulți clienții privind sortimentul de mărfuri expus spre vânzare;

    Ce așteptăm
    - experiență în vânzări minim 2 ani;
    - cunoașterea aparatului de casă;
    - cunoștințe de operare a PC - nivel mediu;
    - cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă;
    - flexibilitate și atitudine pozitivă;
    - punctualitate și responsabilitate.

    Noi oferim
    - carieră într-o companie în expansiune continuă;
    - un salariu decent și achitat la timp;
    - team building-uri;
    Дата публикации: 17.08.2020
    Интересно

    Контактная информация:

    Elefant.md
    Кишинев; Молдова,str. Grigore Vieru
    Тел.: 060944266
    E-mail.: [email protected]
    Web.: www.elefant.md

    Реклама:

    Сейчас просматривают