+ ВАКАНСИЯ + РЕЗЮМЕ
  • Ру
  • Ro
  • Ук
  • Vulcanizator (cu si fara experienta)

    от 8 000 lei
    Отрасль Услуги График Сменный график Опыт Опыт работы любой Образование Любое образование

    Compania "Autoshina" activează cu succes pe piața Moldovei din anul 2013.

    COMPANIA OFERA:
    - Salariu: 8000-15000 lei in dependenta de volumul de lucru
    - Program de lucru în ture, 3 zile de lucru și 3 zile libere
    - Asigurarea cu uniformă și echipamentul necesar pentru desfășurarea activității
    - Achitarea salariului la timp
    - Angajare oficială si Pachet social

    RESPONSABILITĂȚI:
    - Deplasări către client cu microbuzul companiei (baza extinsă Volkswagen LT 35), în interiorul căruia se afla echipamentul de montare a anvelopelor
    - Executarea operațiuni și sarcini necesare serviciilor deservirii cauciucurilor
    - Comunicarea politicoasă cu clienți

    CERINȚE:
    - Deținerea permisului de conducere pentru categoria „B”
    - Abilitate, dorință de a învăta si de lucra in aceasta sfera de activitate
    - Experiența similara (demontare, montare, echilibrare și etc.) - va constitui un avantaj

    Dacă vă regăsiți în descriere sună la Tel/Viber 060908708
    sau expediați CV-ul la e-mail: [email protected]
    Дата публикации: 02.10.2020
    Интересно

    Контактная информация:

    Автошина
    Кишинев; Молдова,Mesterul Manole2/3
    Тел.: +37360908708
    E-mail.: [email protected]
    Web.: autoshina.md |

    Реклама:

    Сейчас просматривают