+ ВАКАНСИЯ + РЕЗЮМЕ
  • Ру
  • Ro
  • Ук
  • Bucătar Service Line (fără experiență)

    договорная
    Отрасль Рестораны / Питание График Сменный график Опыт Опыт работы любой Образование Любое образование

    Atribuțiile:
    -Vei prepara bucate gustoase;
    -Vei asigura oaspeții noștri cu produse de calitate;
    -Vei respecta regulile de siguranță alimentară;
    -Vei contribui la menținerea curățeniei la locul de muncă.

    Condiții:
    -Salariu care îți permite să fii independent și să te bucuri de rezultatele muncii tale;
    -O masă gratuită pe parcursul turei de lucru;
    -Posibilitatea de a lucra ore suplimentare achitate;
    -Prime de sărbători;
    -Concediu de odihnă plătit;
    -Încurajăm dezvoltarea personală și îți oferim posibilitatea să te dezvolți în cadrul companiei.
    Дата публикации: 16.10.2020
    Интересно

    Контактная информация:

    Star Kebab
    Кишинев; Молдова,Str. Alecu Russo
    Тел.: 060669769
    Тел.: 060669768
    E-mail.: [email protected]

    Реклама:

    Сейчас просматривают