+ ВАКАНСИЯ + РЕЗЮМЕ
  • Ру
  • Ro
  • Ук
  • Controlor stocuri depozit

    договорная
    Отрасль Логистика / Склад / ВЭД График Полный рабочий день Опыт Опыт работы от 2-х до 5-ти лет Образование Высшее образование

    Atribuțiile
    — verificarea stocurilor și propunerea unor metode de eficientizare a mișcărilor de stoc;
    participarea la audit și respectarea procedurilor de lucru;
    — rezolvarea task-urilor înregistrate în sistem pentru fluxurile din depozit;
    — analizarea situațiilor ce presupun pierderi și propunerea unor metode de îmbunătățire a fluxului;
    — întocmirea rapoartelor periodice de activitate;
    verificarea formularelor de control stoc;
    — implementarea planurilor de acțiune specifice.

    Cerinţe
    — minimum 2 ani experiență într-o poziție asemănătoare (gestionare comenzi, analiza stocurilor și a mișcărilor de stoc, întocmire rapoarte);
    — cunoștințe privind organizarea depozitului, a normelor și regulamentelor interne;
    cunoștințe primare de contabilitate de gestiune;
    operare în sistemul informatic – front și back-office;
    — capacitate de analiză și sinteză;
    — abilitatea de a lucra sub presiune;
    — atenție la detalii, rigurozitate în munca cu cifrele;
    — bune abilități de comunicare și de relaționare;
    — cunoștințe avansate de operare în programul 1C și Microsoft Office, în special Excel;
    — studii medii/superioare.

    Condiții
    — carieră într-o companie în expansiune continuă;
    — posibilități reale de avansare;
    — pachet salarial complet;
    — mediu de lucru dinamic într-un depozit modern.

    Locul de muncă: str. Mihail Sadoveanu (sectorul Ciocana), mun. Chișinău.
    Дата публикации: 19.11.2020
    Интересно

    Контактная информация:

    Elefant.md
    Кишинев; Молдова,str. Grigore Vieru
    Тел.: 060944266
    E-mail.: [email protected]
    Web.: www.elefant.md

    Реклама:

    Сейчас просматривают