+ ВАКАНСИЯ + РЕЗЮМЕ
  • Ру
  • Ro
  • Ук
  • Reprezentant Achizitii pe piața Italiei (or.Bălți)

    от 300 eur
    Отрасль Иностранные языки График Полный рабочий день Опыт Опыт работы любой Образование Среднее профессиональное образование

    Completăm echipa noastră cu noi colegi care vorbesc Italiană pentru a lucra pe piața Italiană.

    Oferim:
    — salariu 300 euro + %;
    — oficiu în centrul or.Bălți;
    — contract de muncă oficial;
    — program de lucru - Luni-Vineri 8 ore (9.00-18.00);
    — prânzuri din contul companiei .

    Responsabilități:
    — identificarea și contactarea clienților (oferim curs de instruire);
    — crearea contractelor și ofertelor pentru achiziții.

    Cerințe:
    — cunoașterea limbii Italiană la nivel avansat (B2-C1);
    — Word și Excel – cunoștințe elementare;
    — comunicare și perseverență.

    Restul te vom învăța noi! Ești interesat?
    Expediază-ne CV-ul la mailul [email protected]
    Vrei să afli mai multe despre noi?
    Acceseză site-ul nostru: www.grafit.md
    Дата публикации: 10.12.2020
    Интересно

    Контактная информация:

    Grafit Holding
    Кишинев; Молдова,str.Anton Pann, 1B
    Тел.: +37369505956
    E-mail.: [email protected]
    Web.: grafit.md |

    Реклама:

    Сейчас просматривают