+ ВАКАНСИЯ + РЕЗЮМЕ
  • Ру
  • Ro
  • Ук
  • Маркетолог / Specialist marketing

    от 8 000 lei
    Отрасль Маркетинг / Реклама / PR График Полный рабочий день Опыт Опыт работы любой Образование Неполное высшее образование

    La Realist Estate Agency valorăm personalități cu spirit de echipă, îndrăznețe și dornice de noi provocări și experiențe!;Fii Noul Nostru Coleg în funcție de Marketolog
    Ne-am dori ca viitorul nostru coleg să dețină următoarele competențe:
    - Studii superioare,superioare incomplete de specialitate
    - Cunoașterea limbilor rusă și română, engleză
    - Cunoștințe avansate de operare PC (Word, Excel, Power Point);
    - Creativitate, capacitatea de a genera idei noi, abilități de analiză și sinteză, perseverență;
    - Experiență în menținerea altor pagini pe rețele de socializare;
    - Exprimare corectă (ortografia și punctuația);
    Responsabilități:
    - Crearea și planificarea activităților de marketing;
    - Crearea contentului pentru campanii de promovare pe social media
    Garantăm angajaţilor:
    - Angajare oficială;
    - Program de lucru 9.00-18.00 5/2;
    - Salariul motivat
    - Posibilitate de dezvoltare a unei cariere de care să fii mândru/ă;
    - Echipă dinamică și profesionistă;
    - Creştere profesională.
    - Oficiul in Centru

    Ești gata de provocări? Fii Realist – fii alături de cei Mai Buni!
    Дата публикации: 18.12.2020
    Интересно

    Контактная информация:

    Realist estate Agency
    Кишинев; Молдова,str Columna90
    Тел.: +37378888905
    E-mail.: [email protected]
    Web.: realist.md

    Реклама:

    Сейчас просматривают