+ ВАКАНСИЯ + РЕЗЮМЕ
  • Ру
  • Ro
  • Ук
  • Analist Financiar

    от 8 000 lei
    Отрасль Бухгалтерия / Аудит / Экономика предприятия График Полный рабочий день Опыт Опыт работы от 2-х до 5-ти лет Образование Высшее образование

    Atribuțiile:
    -Evidența, monitorizarea și controlul chetuielilor întreprinderii;
    -Evidența, verificarea și analiza stocurilor întreprinderii;
    -Identificarea și analiza principalelor riscuri asumate de societate;
    -Întocmirea de raportări în baza situațiilor financiare / trimestriale/ semestriale/anuale;
    -Realizarea de analize financiare pentru fiecare decizie de afaceri și oferirea de consiliere financiară la solicitarea superiorului în vederea stabilirii obiectivelor financiare ale companiei;
    -ntocmirea și prezentarea rapoartelor (la solicitare).

    Cerinţe:
    -Bune abilități de analiză și sinteză a unor volume mari de informații;
    -Studii: superioare financiare, contabile, economice;
    -Bune abilități de analiză și sinteză a unui volum mare de informații;
    -Cunoșterea MS Excel, Word Power Point, Soft-uri de gestiune a întreprinderii;
    -Cunoștințe temeinice în domeniul raportărilor economico-financiare;
    -Capacitatea de învățare, rezistență la stres;
    -Atenție sporită la detalii;
    -Experiență în domeniu de minim 2 ani.

    Avantaje:
    -Lucru într-o echipă unită, puternică, calificată și cu scopuri comune;
    -Posibilitatea de creștere profesională;
    -Salariu motivant;
    -Lucru într-o companie Notorie;
    -Oportunitate de dezvoltare.
    Дата публикации: 25.02.2021
    Интересно

    Контактная информация:

    Star Kebab
    Кишинев; Молдова,Str. Alecu Russo
    Тел.: 060669769
    Тел.: 060669768
    E-mail.: [email protected]

    Реклама:

    Сейчас просматривают