+ ВАКАНСИЯ + РЕЗЮМЕ
  • Ру
  • Ro
  • Ук
  • Manager Vinzari (7000-9000)

    от 8 000 lei
    Отрасль Торговля График Полный рабочий день Опыт Опыт работы любой Образование Высшее образование

    Avantajele companiei:

    Lucrul într-un birou confortabil în sectorul Ciocana, Mesterul Manole 2/3(Ln-Vn(Sb) 9:00-19:00)
    Achitarea salariului la timp(fix 3000+%din vinzari)
    Pachet social
    In birou este instalată o mașină automată de cafea;
    Compensare a 50% la sala de sport;
    În birou există o bibliotecă cu cărți moderne pentru citire;
    Reducere de 50% la Servicii de montare anvelope.
    Responsabilități:

    Identificarea nevoilor clientului;
    Formarea ofertelor comerciale;
    Negocierea cu clienții;
    întrevederi cu clienții;
    Lucrul cu contracte;
    Primirea si ghestionarea apelurilor;
    Lucrul cu baza de clienți;
    Primirea cererilor de montare a anvelopelor;
    Cerințe:

    Cunoasterea limbilor romana si rusa -OBLIGATORIU
    Dorința și absența obstacolelor de a munci
    Utilizator avansat PC (MS Office, Word, Excel)
    Trimiteți CV-ul sau scrieți-ne pe e-mail la adresa electronica [email protected]
    Дата публикации: 04.03.2021
    Интересно

    Контактная информация:

    Автошина
    Кишинев; Молдова,Mesterul Manole2/3
    Тел.: +37360908708
    E-mail.: [email protected]
    Web.: autoshina.md |

    Реклама:

    Сейчас просматривают