+ ВАКАНСИЯ + РЕЗЮМЕ
Молдова
  • Ру
  • Ro
  • Ук
  • Depozitar

    от 6 000L
    Dacă ești:
    - Persoană harnică și aptă fizic;
    - Onest, atent și responsabil;
    - Activ, pozitiv și cu inițiativă;
    - Prietenos cu oamenii și vrei să lucrezi în echipă;
    - Ai experiență de muncă într-un deposit (constituie un avantaj).

    Noi oferim:
    - O echipă prietenoasă, care te va ajuta să te integrezi rapid și îți va oferi susținere din prima zi;
    - Salariu la timp.
    - Un depozit modern în centrul orașului: o cantină confortabilă, zone comode de relaxare;
    - Condiții speciale pentru achiziționarea sistemelor de securitate pentru angajații companiei.
    - Posibilitatea de dezvoltare atât în sfera dvs., cît și în alte subdiviziuni.

    Responsabilitățile tale:
    - Recepționarea și plasarea mărfurilor în depozit;
    - Colectarea mărfii în baza comenzii și predarea clientului;
    - Încărcarea, descărcarea mărfurilor;
    - Participarea la inventarieri.
    Rugăm candidații ce corespund tuturor cerințelor de mai sus să trimită CV-ul la adresa: [email protected]
    Vom fi bucuroși să vă întîlnim în cadrul unui interviu!
    Tel: (022) 876-075
    Devin-o prietenul nostru pe facebook http://goo.gl/3kfKvs și alătură-te echipei noastre!
    Дата публикации: 13.04.2021
    Оставить заявку от 6 000L

    Контактная информация:

    Videosecurity
    Кишинев; Молдова,str. A. Hajdeu 66
    Тел.:022876075
    Web.:www.videosecurity.md

    Реклама:

    Сейчас просматривают