+ ВАКАНСИЯ + РЕЗЮМЕ
Молдова
  • Ру
  • Ro
  • Ук
  • Agent agricol/ asistent manager agricol

    от 7 000L
    ! Locul de muncă raionul Orhei, satul Seliște (transportul este asigurat de companie)

    RESPONSABILITĂȚILE DE BAZĂ:
    - planificarea și buna desfășurare a tuturor activităților și lucrărilor de câmp deschis și câmp protejat (sere), atât prin implicare personală, cât și prin supervizarea activității lucrătorilor angajați.
    - asigurarea condițiilor pentru buna păstrare și evidență a tuturor materialelor aflate în depozit, duce evidența consumului de combustibil, etc.
    - pregătirea documentelor, compilarea diferitor informații sau rapoarte necesare pentru serviciul personal sau contabilitate.
    - participarea la diferite măsuri pentru certificarea organică.

    CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDAT:
    - studii medii de specialitate sau studii superioare în agricultură.
    - permis de conducere, categoriile B (autoturisme) și H (tractoare) - va constitui un avantaj.
    - cunoștințe de operare la calculator: Microsoft Word și Excel.
    - abilități bune de comunicare, flexibilitate, atitudine pozitivă și colegială. Capacitate de autoorganizare și responsabilitate în exercitarea atribuțiilor.
    - dorința de a însuși și pune în aplicare abordări și practici noi.
    - cunoașterea limbilor române (a limbii ruse și/sau a limbii engleze va constitui un avantaj).

    BENEFICII:
    - lucru într-o echipă tînără și energică
    - salariu motivant și achitat la timp
    - prânzuri gratuite și transport din partea companiei
    - angajare oficială cu pachet social deplin

    Salariul urmează să fie negociat la interviu în dependență de experiență, competențe și aptitudinile personale.

    Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa: [email protected]

    Doar persoanele selectate vor fi contactate.

    Relații la telefonul 022 731920, 078888063.
    Дата публикации: 28.04.2021
    Оставить заявку от 7 000L

    Контактная информация:

    "BLACK SEA SEEDS" SRL
    Chișinău; Moldova,Str. V. Alecsandri 13, of.19
    Тел.:+37378888063

    Реклама:

    Сейчас просматривают