+ ВАКАНСИЯ + РЕЗЮМЕ
Молдова
  • Ру
  • Ro
  • Ук
  • operator introducere, prelucrare validare date

    от 5 000L
    Atribuțiile
    - primirea comenzilor;
    - introducerea informaţiei in baza 1C;
    - intocmirea, emiterea facturilor fiscale şi evidenţa lor;
    - preluarea apelurilor telefonice;
    - aptitudini de a lucra cu documentele;

    Cerinţe
    - experienţa în profil cel puțin 1 an
    - cunoasterea in sfera rechezite de birou ( preferabil )
    - tehnica eficientă de vînzare
    - cunoaşterea programei 1C;
    - cunoaşterea limbilor română şi rusă;
    - persoană sociabilă, responsabilă şi organizată;
    - cunoştinţe de operare PC.

    Oferim:
    - salariul motivant
    - pachet corporativ de telefonie mobila;
    - program de lucru: 8:30 -17:30 (luni-vineri);
    - loc de muncă unde Ve-ți veni cu plăcere.

    Aplicanţii sunt invitaţi să expedieze CV-ul la adresa: [email protected]
    Informaţii adiţionale la tel: 022 806685, 079999342
    Дата публикации: 28.04.2021
    Оставить заявку от 5 000L

    Контактная информация:

    PROSTAND
    Chișinău; Moldova,mun.Chisinau, Doina 199/1
    Тел.:079999342
    Web.:www.prostand.md |

    Реклама:

    Сейчас просматривают